Наші діти варті найкращого

Казковий палац у сучасному місті
Як острів духовності і доброти.
Тут книги цікаві, яскраві, корисні,
Щоб гідно зростала людська особистість
І цінності вічні могла зберегти.

Ці влучні слова – про міську бібліотеку для дітей. Можливо, вона ще не має вигляду казкового палацу, але і читачі-діти, і працівники вірять, що це лише питання часу. Діти нашого міста варті найсучаснішої, найкрасивішої дитячої бібліотеки з найновішою літературою, комп’ютерним залом, музичною та ігровою кімнатами, мультимедійним обладнанням і т. ін. Це в недалекому майбутньому…

Повідомляє сайт БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ.

А наразі ми можемо похвалитися тільки новими книгами. Впродовж майже десяти років колектив бібліотеки прикладає максимум зусиль, щоб якнайповніше оновити бібліотечний фонд. В лютому-місяці за виручені кошти від здачі макулатури було придбано 40 нових книг (стаття «Доброта відродить культуру» вміщена в часописі 10 березня). А в травні дитяча бібліотека збагатилася ще 160 новими чудовими книгами завдяки допомозі приватних підприємців В. Мицака, І. Михаця, М. Щербаніка, Г. Голубінки, Г. Юськіва, В. Сарахмана, Р. Вороняка, А. Цебака, а також збору макулатури, до якої прилучилися і батьки читачів, і вчителі, і самі користувачі-діти.

Тому низький уклін і велике щире спасибі всім, хто любить і цінує книгу, хто небайдужий до наших дітей, прагнучи їх вільний час зробити змістовним і цікавим завдяки спілкуванню з книгою – одним з найбільших надбань людства. А особлива подяка дітям. Дивлячись на них, приходить на думку одна з пригод барона Мюнхгаузена «За кіску із болота» із славнозвісних «Пригод барона Мюнхгаузена» німецького автора Рудольфа Распе, коли барон сам себе витягнув із болота. Так само читачі дитячої бібліотеки носять паперовий непотріб, щоб потім мати змогу прочитати сучасні книги, в тому числі і за шкільною програмою.

…В переддень величного християнського свята – Пресвятої Трійці – я бажаю, щоб на всіх вас зійшли дари Святого Духа – дійсно великі і щедрі: мир, любов, мудрість, радість, доброта. Нехай Святий Дух посилає всім вам міцне здоров’я, достаток і надихає лише на добрі справи.

Любомира Іванишин, заступник директора Бориславської МЦБС по роботі з дітьми

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району