У Бориславі міський голова провів нараду

3 липня міський голова Борислава Ігор Яворський провів традиційну апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради.

Повідомляє сайт БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на Бориславську РДА.

Нарада проходила за участі секретаря місьої рада Юрія Химина, заступників міського голови Роксоляни Гарасимів, Світлани Солоненко та керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.
Керівники виконавчих органів міської ради прозвітували про виконані завдання.

Зокрема головний лікар ЦМЛ доповів про те, що тиждень пройшов відносно спокійно, без надзвичайних ситуацій. Завершується ремонт кабінету замісної терапії.
Щодо освіти поінформувала усіх начальник відділу Елла Качмарчик. Минулого тижня проводилися роботи щодо покращення матеріальної бази установ освіти. 22 червня через систему “Прозоро” подано оголошення на встановлення спортивних майданчиків. Також укладено угоду на придбання парт для ЗОШ №4 та угоду на виконання робіт по встановленню вікон у школах. Нагадаємо, що це частина субвенційних коштів, які надійшли з області відповідно до перемог у конкурсі мікропроектів. Процедура пройшла аналогічно через систему “Прозоро”.

Субвенція була дана на суму 67 тис. 500 грн. Минулого тижня була підписана шестистороння угода на отримання субвенції 840 тис. грн на придбання матеріальної бази в кабінеті фізики і математики по державній гімназії і 25 тис. 600 грн на поповнення матеріальної бази кабінету захисту Вітчизни ЗОШ № 7.
Начальник фінансового управління міської ради Юрій Петрів поінформував про виконання плану заходів з оптимізації видатків та економії бюджетних коштів, які заходи вжиті та їх відсоток виконання, показавши детальну картину в цифрах.
Лев Богданович – начальник відділу економіки та торгівлі подав інформацію щодо підготовки проведення міжнародного форуму присвяченого 630-річчю м. Борислава “Відновимо наше місто”. Також доповідач повідомив про завершення 30 червня делегацією з м. Борислава на чолі з міським головою подання двох проектів по транскордонному співробітництву спільно з нашими партнерами в м. Санок – по охороні природної та культурної спадщини.
Роман Тарнавський повідомив, що проводиться дев’ять локальних заходів. Зокрема ремонт виставкової зали в історико-краєзнавчому музеї, також завезені матеріали для утеплення та інших робіт по школі мистецтв, проводяться заходи по облаштуванню міського Парку культури.
Оперативні дані про пільгові виплати та інші соціальні моменти, консультації та проведені семінари, структуру заборгованих підприємств доповіла начальник відділу соціального захисту населення Ірина Цапів.
Також начальники інших відділів поінформували про стан справ на своїх ділянках роботи, виконані доручення, проблематику та плани вирішення поставлених перед відділами завдань.
Нарада відбулась за участі місцевих ЗМІ.

Джерело: БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району