В мікрорайоні Баня відбувся концерт

5 червня в мікрорайоні Баня відбувся концерт за підгоровки Міського палацу культури та за підтримки філії Будинку просвіти №2 (директор Ерік Литвин), повідомляє сайт БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на Бориславську міську раду.

Привітав усіх присутніх отець Олег Cмерека. Він нагадав присутнім, що кожний талант – це дар Божий. Тому натхненні Божим духом діти дарують радість і реалізовують закладену в них з народження цінність.
Розпочав концерт уже відомий і талановитий артист і дяк церкви Різдва Христового брат Ігор Марчишин. Чудовий голос, глибокий зміст пісень та щира молитва злітали з уст цієї світлої людини. До наступної пісні долучився не менш талановитий Дмитро Савчук (гурт «LCD»).

Виступали на сцені учасниці естрадної студії Михайла Ганзія – начальника відділу народної творчості Палацу культури: Сидоряк Оля, Куротчин Маряна, Кузеляк Роксолана, Гаман Ірина, Софія Панасюк, Катя Ворона, Марічка Баган. Гососисті, на диво красиві наші україночки дзвінкими голосами залили чудові краєвиди вечірнього міста. Зворушливо та ніжно читала поезію Марічка Кондур.

Також показали хороший приклад та свою майстерність учасниці студії східного танцю шоу-балету «Клеопатра» під керівництвом Наталії Покори.

Та не залишили байдужими глядачів і учасники циркової студії Янкевич Марта і Маркіян Строцяк (керівник Микола Добровольський). Своїми номерати вони показали наскільки просто зробити цікаві трюки, коли в людині поєднані праця, натхнення та добрі настанови керівника.
Після концерту відбулася танцювальна програма для молоді.
Борислав має чим пишатися, кого підтримувати і на кого покладати свої надії.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району