Відбулась апаратна нарада – БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ

Відбулась апаратна нарада

24 липня міський голова Борислава Ігор Яворський провів традиційну апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради. Нарада проходила за участі секретаря міської ради Юрія Химина заступника міського голови Світлани Солоненко та керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.

Повідомляє сайт БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ.
Головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак проінформував про те, що тиждень загалом пройшов спокійно. Цього тижня проводяться антитерористичні навчання, тому режим роботи лікарні цього тижня переведено в посилений режим. Головний лікар міста ще раз нагадав, що в середу відбудеться забір крові для постраждалих в зоні АТО та закликав усіх зорганізуватися, оскільки приїде виїзна бригада зі Львова, а записаних груп поки що немає жодних. Обов’язок кожного підтримати воїнів, які нас захищають ціною власного життя. Тому всім, хто виявить бажання долучитися до забору крові, нагадуємо ще раз, що це можна буде зробити 26 липня 2017 року з 9:30 до 11:30 год в приміщенні пункту переливання крові поліклініки ЦМЛ по вул. Куліша, 41. Всім бажаючим прохання заздалегідь зареєструватись за тел.: 5-04-94 для уникнення очікування в черзі. З собою обов’язково мати паспорт. Також проводяться переговори з Департаментом охорони здоровя по питанню введення в дію програми по новій організації видачі інсулілу пацієнтам. Також Віталій Головчак проаналізував складну фінансову ситуацію та заходи, які вживаються, щоб з неї вийти.
Протягом тижня спалахнула одна пожежа у квартирі по вул. Б. Хмельницького. Потерпілих немає, пошкоджені речі щоденного вжитку.

За повідомленням міського голови та представника відділу надзвичайних ситуацій починаючи з суботи 22 липня по вівторок 25 липня включно в нас на Львівщині введено жовтий рівень терористичної загрози в рамках навчань. На території працюють умовно диверсійні групи. Наша територія переведена в режим підвищеної готовності, згідно з розпорядженням міського голови усі об’єкти особливої безпеки та системи життєдіяльності переведені в режим підвищеної готовності та посилено охорону цих об’єктів. Прохання для усіх − звернути увагу на підозрілі об’єкти, пакунки, нестандартні ситуації, про що повідомляти відповідні служби. Міський голова звернувся до всіх громадян бути пильними, не зважаючи на те, що проводяться навчання, потрібно бути уважними та організованими в разі виникнення вищезгаданих ситуацій.
Майя Гоц в. о. начальника відділу освіти доповіла на нараді про те, що проводяться роботи по реалізації заходів по мікропроектах. Триває підготовка до нового навчального року.
Начальник фінуправління міської ради Юрій Петрів проінформував про виконання бюджету до плану семи місяців. Особливу увагу Юрій Ігорович звернув на співфінансування мікропроектів з бюджету розвитку, щоб не втратити співфінансування з бюджетів вищих рівнів.
В. о. начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Ольга Плоскодняк повідомила на нараді, що минулого тижня розпочався прийом громадян на строкову службу в Національну гвардію. До м Борислава надійшло 310 повісток, на даний час проводиться оповіщення громадян.
Медичний огляд громадян, які зобов’язані пройти, запланований на 26 − 27 липня.
По завершенню апаратної наради міським головою Ігорем Яворським було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам виконавчих органів міської ради.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

КОМЕНТУВАТИ

Ваш email не буде опубліковано.


*